داروی ترکیبی و ساختنی

یکی از رایج ترین نسخ در داروخانه ها، نسخه داروی ترکیبی و ساختنی است. برای تهیه این گونه داروها شما باید نسخه خود را به پزشک داروساز تحویل دهید تا پزشک بر اساس دستور العمل های موجود اقدام به ساخت داروی شما کند.

درخواست داروی ساختنی

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل و نسخه خود را برای ما ارسال کنید.

مشخصات فردی(ضروری)
در صورت نیاز توضیحات را درج نمایید.
لطفا تصویر نسخه را بارگزاری فرمایید.
حداکثر اندازه فایل: 150 MB.

داروی ترکیبی چیست؟

داروی ترکیبی و ساختنی یک نوع دارو است که در داروخانه با ترکیب چند ماده دارویی مختلف برای بیمار خاص تهیه می‌شود. این نوع داروها معمولا برای پاسخگویی به نیازهای درمانی خاص بیماران که با داروهای آماده قابل رفع نیستند، تجویز می‌شوند. برای ساخت داروهای ترکیبی و ساختنی، داروسازان باید از منابع علمی و معتبر، تجهیزات و فضای مناسب، روش‌های کار و مهارت‌های لازم استفاده کنند. همچنین باید اصول فرمولاسیون، پایداری، بسته‌بندی، برچسب‌زنی و ثبت فرمول را رعایت کنند.

داروی ساختنی پوست

داروهای ساختنی پوست نوعی داروهایی هستند که در داروخانه ها با ترکیب چند ماده دارویی یا غیر دارویی برای درمان برخی از بیماری ها یا مشکلات پوست ساخته می شوند. این داروها معمولا به صورت کرم، پماد، لوسیون، ژل، رول آن یا اسپری تهیه می شوند و روی پوست مصرف می شوند.

داروخانه ساخت داروهای ترکیبی

داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم یکی از داروخانه هایی است که پذیرای نسخه داروهای ترکیبی و ساختنی برای شماست. شما می توانید با تحویل نسخه خود به داروخانه، داروی ترکیبی خود را در مدت زمان مشخص تحویل بگیرید.

داروخانه داروی ترکیبی

سفارش داروی ترکیبی از داروخانه

اگر قصد سفارش و خرید آنلاین داروی ترکیبی و ساختنی از داروخانه را دارید، به راحتی می توانید از طریق فرم قرار داده شده در بالای صفحه و با ارسال اطلاعات با ما در ارتباط باشید.