درباره ما

داستان ما

داستان ماداروخانه شبانه روزی و آنلاین دکتر سالم

اولین بار در سال 1348 در محل فعلی، در کنار درمانگاه ابن سینا تاسیس گردید. نام قبلی ابن داروخانه به ترتیب اسلام و فلاح پور بود در سال 1390دکتر آزاده سالم اقدام به خریداری داروخانه مذکور کردند و پس از تغییر نام به اسم داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم به فعالیت خود ادامه داد.

این داروخانه در طبقه همکف درمانگاه ابن سینا واقع شده که قدیمی ترین درمانگاه منطقه غرب تهران است و موسس آن نیز آقایان دکتر مرتضی سالم و دکتر سید محمد رضا زارع هستند و شروع به کار این درمانگاه نیز از سال 1351 بوده است.

داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم جز داروخانه های منتخب دانشگاه علوم پزشکی ایران آست که تامین طیف وسیعی از داروهای بیماران از جمله داروهای شیمی درمانی و… را برعهده دارند. بهره گیری از پرسنل بسیار زبده و ماهر در زمینه ارایه مشاوره های آرایشی بهداشتی و تجهیزات پزشکی از جمله مزایای این داروخانه در بستر اینترنت است که سبب شده مراجعین چه به صورت حضوری یا مجازی رضایت مندی بالایی از این مجموعه داشته باشند.

در گذر زمان و باتوجه به تغییر نیازهای مراجعه کنندگان محترم مدیریت داروخانه بر این شدند که سیستم فروش آنلاین داروخانه را راه اندازی کنند و از سال 1394 این پروژه آغاز شد. از آنجا که اخذ مجوز های قانونی و ایجاد زیر ساخت‌ها در سیستم بهداشت و درمان کاری پیچیده و زمانبری است سرانجام در سال 1397 این فروشگاه مجازی با کسب مجوزهای قانونی از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران و اداره کسب و کارهای محازی فعالیت خود را به صورت رسمی و قانونی آغاز کرد.

داروخانه آنلاین دكترآزاده سالم با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود. با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

مشخصات مسئول فنی

خدمات و تسهیلات ما

ارسال و تحویل رایگان

برای تمام خریدهای بالاتر از 1 میلیون تومان

ضمانت بازگشت وجه

تضمین 100 درصدی بازگشت وجه خرید شما

پشتیبانی آنلاین 7/24

پشتیبانی آنلاین 7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز