درباره ما

داستان ما

داستان ماداروخانه شبانه روزی و آنلاین دکتر سالم

اولین بار در سال ۱۳۴۸در محل فعلی ، در کنار درمانگاه ابن سینا تاسیس گردید. نام قبلی ابن داروخانه به ترتیب اسلام و فلاح پور بود در سال ۱۳۹۰دکتر آزاده سالم اقدام به خریداری داروخانه مذکور کردند و بعد از بانام داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم ادامه فعالیت داد.

این داروخانه در طبقه همکف درمانگاه ابن سینا واقع شده که قدیمی ترین درمانگاه منطقه غرب تهران هست و موسس آن نیز آقایان دکتر مرتضی سالم و دکتر سید محمد رضا زارع هستند و شروع به کار این درمانگاه نیز از سال ۱۳۵۱ بوده است.

داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم جز داروخانه های منتخب دانشگاه علوم پزشکی ایران آست که تامین طیف وسیعی از داروهای بیماران از جمله داروهای شیمی درمانی و…را برعهده دارند .بهره گیری از پرسنل بسیار زبده و ماهر درزمینه ارایه مشاوره های آرایشی بهداشتی و تجهیزات پزشکی از جمله مزایای این داروخانه در بستر اینترنت هست که سبب شده مراجعین چه به صورت حضوری یا مجازی رضایت مندی بالایی از این مجموعه داشته باشند.

در گذر زمان و باتوجه به تغییر نیاز های مراجعه کنندگان محترم مدیریت داروخانه براین شدند که سیستم فروش آنلاین داروخانه را راه اندازی کنند و از سال ۱۳۹۴این پروژه آغاز شد از آنجا که اخذ مجوز های قانونی و ایجاد زیر ساخت‌ها در سیستم بهداشت پدرمان کاری پیچیده و زمان بر هست سرانجام در سال ۱۳۹۷این فروشگاه مجازی با کسب مجوزهای قانونی از معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران و اداره کسب و کارهای محازی فعالیت خود را به صورت رسمی و قانونی آغاز کرد.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

داروخانه آنلاین دکترآزاده سالم با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های محسوب می‌شود. با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

خدمات و تسهیلات ما

ارسال و تحویل رایگان

برای تمام خریدهای بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان

ضمانت بازگشت وجه

تضمین ۱۰۰ درصدی بازگشت وجه خرید شما

پشتیبانی آنلاین ۷/۲۴

پشتیبانی آنلاین ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز