روند ارسال و پیگیری سفارش

مجموعه داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم در تلاش است تا سفارشات ثبت شده توسط شما کاربران گرامی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدستتان برساند. روال ارسال سفارشات به شرح زیر است:

سفارشات ثبت شده به عنوان تحویل در محل داروخانه:

شما می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت و پرداخت نمایید و با هماهنگی قبلی جهت دریافت بسته به صورت حضوری به داروخانه شبانه روزی دکتر آزاده سالم مراجعه نمایید. آدرس و مکان داروخانه در صفحه تماس با ما قرار گرفته است.

سفارشات ثبت شده به مقصد تهران

پیک: در صورت انتخاب گزینه پیک و پرداخت هزینه آن تا قبل از ساعت ۱۷، سفارش شما همان روز و با هماهنگی برای شما ارسال خواهد شد. در صورت ثبت سفارش بعد از این ساعت، سفارش روز بعد در اولین فرصت برای شما ارسال خواهد شد.

توجه فرمایید: چنانچه بعد از ساعت ۱۷ نیاز فوری به محصولی دارید، حتما قبل از ثبت سفارش از طریق تماس با داروخانه از امکان ارسال فوری توسط پیک اطمینان حاصل نمایید.

پست: در صورت انتخاب گزینه پست تاپین، سفارش شما پس از ثبت، از طریق پست پیشتاز به آدرس شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید از طریق کد مرسوله پستی که در اختیارتان قرار می‌گیرد از طریق آدرس زیر، مرسوله خود را رهگیری کنید.

سامانه رهگیری مرسولات پستی

سفارشات به مقصد شهرستان

پست: سفارشات کلیه شهرستان‌ها در همان روز ثبت سفارش به جز تعطیلات، به اداره پست تحویل و به آدرسی که مشتری هنگام خرید وارد نموده است ارسال می‌شود. شما می‌توانید بسته خود را از طریق کد رهگیری مرسوله پستی که برایتان ارسال می‌شود از طریق سایت زیر رهگیری نمایید.

سامانه رهگیری مرسولات پستی

توجه داشته باشید این مجموعه مسئولیتی در قبال نقص آدرس درج شده و یا عدم حضور شما در زمان تحویل نخواهد داشت و ارسال مجدد سفارش شما منوط به پرداخت دوباره هزینه ارسال است.