راهنمای مرجوعی کالا

 

شرایط استرداد محصول

اگر کالای خریداری شده،ایراد یا اشکال فیزیکی یا ظاهری و یا تاریخ استفاده از آن منقضی شده باشد استرداد تنها در صورتی امکان پذیر است که :

- مشکل باید حداکثر تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا،اطلاع داده شود.(تماس تلفنی)

- محصول در کارتن یا جعبه اصلی آن بعلاوه فاکتور چاپی خرید بازگردانده شود.

- نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

- این سرویس اشکال ها و مورد های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود،را شامل نمی شود.

استفاده نادرست پس از دریافت کالا مواردی مانند:

حمل و نقل و جابجایی،نصب،کاربرد غیر معمول،نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا(قید شده در دفترچه کالا) را شامل می شود.

-همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش دکتر سالم کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در وب ‏‌سایت دکتر سالم به اتمام برسد، و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

 

آدرس : تهران ، فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی دارو خانه دکتر سالم

تلفن تماس : 02144071694

پیام و درخواست خود را از بخش " تماس با ما " ارسال کنید.

رایانامه :  salemclinicalstore@gmail.com

رایانامه :  info@drsalem.ir